697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Tonery regenerowane, alternatywa dla oszczędnych

Używanie drukarek jest w dzisiejszym świecie już obowiązkiem. Czy to w firmie, czy w pracy, nikt nie wyobraża sobie, możliwości nie posiadania takich umiejętności. Obsługa komputerów i sprzętu komputerowego jest dzisiaj codziennością. Jeśli jednak chodzi o drukarki, pracownicy, bądź mieszkańcy domostw, mogą mieć pewne trudności, nie tyle z danym drukowaniem, ale raczej z całościową obsługą tego sprzętu. Oprócz drukowania kolejnych stron i ewentualnego łączenia drukarki z komputerem, musimy się także nauczyć korzystać z niej w taki sposób, by mogła jak najdłużej i jak najlepiej funkcjonować. Jakie umiejętności powinniśmy, więc nabyć?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że każda drukarka ma swoje wymagania. Zależnie od typu i oczywiście marki, urządzenie ma swoje własne cechy, na które musimy zwracać uwagę. Główny podział dzieli drukarki, na atramentowe i laserowe. Nic dziwnego, chociaż drukarki laserowe, kiedyś kojarzone z pewnym luksusem wśród urządzeń biurowych, a dzisiaj dostępne prawie dla każdego, to jednak tak zwane atramentówki cały czas są obecne na rynku. 

Skupmy się jednak na użytkowaniu drukarek laserowych. O czy powinniśmy pamiętać? Przede wszystkim o tonerze. Eksploatacja, wymaga od nas ciągłej uwagi i serwisowania, na początku indywidualnego, ale później już zleconego. Co jeszcze? Zależnie od kondycji finansowej naszego portfela musimy pamiętać, o oszczędnym używaniu urządzenia. Czy to znaczy, że mamy mało drukować? Oczywiście nie, możemy jednak posługiwać się sprawdzonymi sposobami zmniejszania kosztów. Oryginalne tonery jak każdemu z nas wiadomo są bardzo drogie. Chociaż istnieją sklepy, albo hurtownie, które proponują troszkę niższe ceny, to i tak nie jest to mały wydatek. Co zrobić by oszczędzić? Warto stosować dwa sposoby: zamienniki i tonery regenerowane. Zamienniki pozwalają na oszczędność nawet 40%, a w przypadku korzystania z drukarki w dużej ilości i przez kilka lat, jest to ogromna oszczędność. Zamienniki dla oryginalnych tonerów wielu firm, są szeroko dostępne w ofercie sklepów stacjonarnych, czy i internetowych. Tonery Canon zamienniki, czy tonery Samsung zamienniki, to fraza, która przewija się przez wiele sklepów, dodatkowo informując nas, o jakości danego produktu. W końcu nazwa firmy kojarzy się z konkretną marką. 

Jeszcze lepszym sposobem na zmniejszenie kosztów eksploatacji urządzenia jest stosowanie tonerów regenerowanych. Oczywiście w takim przypadku musimy pamiętać, że regeneracja nie oznacza tylko dosypania proszku, ale także szereg różnych działań, które pozwolą w odpowiedni sposób uruchomić toner. Stosowanie tonerów regenerowanych, np. tonery Canon regenerowane, albo tonery Samsung regenerowane, to wspaniały sposób, bo powoduje oszczędność około 70%. Jest jednak pewna pułapka. Musimy pamiętać, że nie wszystkie firmy uczciwie podchodzą do regeneracji. Jeśli pozwolimy sobie na stosowanie nieodpowiednio regenerowanych tonerów, tak naprawdę możemy tylko zniszczyć drukarkę. 

Pamiętajmy, że użytkowanie urządzeń elektronicznych, to nie tylko uzyskiwanie produktu finalnego, ale także dbanie o ich odpowiednią eksploatację. Właśnie, dlatego dopasujmy stosowane przez nas środki do działań, które mamy zamiar wykonywać. Postarajmy się nie tylko dbać o stan naszych drukarek, ale także zawartość portfela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl