697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zakup drukarki do firmy

Wiele powstających małych firm na początku swojej działalności napotyka szereg problemów. Jednym z nich jest zakup odpowiedniego sprzętu biurowego, który szybko i wydajnie pozwoli na wywiązywanie się z powierzonych zleceń. Jednym z takich sprzętów jest drukarka biurowa. Obecnie przedsiębiorcy posiadają bogatą gamę modeli drukarek. Są to zarówno drukarki atramentowe, igłowe jak i laserowe. 

Coraz częściej w czołówce zakupów dokonywanych przez firmy znajdują się właśnie drukarki laserowe. Zapewniają one wygodę, szybkość oraz lepszą jakość wydruku niż tradycyjne drukarki atramentowe. Dodatkowym atutem jest ich cichość w działaniu oraz łatwość eksploatacji. Taka drukarka działa za pośrednictwem tonera. 

Toner jest to pojemnik z specjalnym proszkiem używanym w technologii drukarskiej. Proszek jest nanoszony na powierzchnię kartki a następnie wyprasowywany na niej przy użyciu lasera. Dzięki takiemu rozwiązaniu druk jest lepszej jakości niż w przypadkach użytkowania drukarek starszego typu. 

Drukarki laserowe mogą generować wysokie koszty w użytkowaniu, gdyż ceny tonerów nierzadko przekraczają wartość nowej drukarki. Jednak istnieje możliwość znacznego obniżenia kosztów eksploatacyjnych poprzez zakup zamienników lub regenerację tonerów. W przypadkach chęci regeneracji lub zakupu zamiennika najlepiej odnieść się w poszukiwaniach do Internetu. Popularną metodą poszukiwania części zamiennych lub aktualizacji stanu tonerów są portale aukcyjne oraz ogłoszenia występujące w prasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko jesteśmy w stanie znaleźć niezbędną pomoc. W dzisiejszych czasach do najpopularniejszych modeli drukarek oraz tonerów należą między innymi:
tonery brother zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Brother
tonery brother regenerowane – umożliwiają one regenerację tonera
tonery lexmark regenerowane – umożliwiają regenerację tonera
tonery lexmark zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Lexmark
tonery xerox regenerowane – umożliwiają regenerację tonera 
tonery xerox zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Xerox
tonery samsung regenerowane – jedne z najpopularniejszych regenerowanych tonerów 
tonery samsung zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Samsung
tonery canon regenerowane – są to również bardzo popularne regenerowane tonery 
tonery canon zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Canon 
tonery hp zamienniki – są to zamienniki dostosowane do tonerów firmy Hp 
tonery hp regenerowane – są to najpopularniejsze regenerowane tonery

Wymiana tonera może być dokonana indywidualnie lub poprzez specjalistę serwisowego. W przypadku zdalnej samodzielnej wymiany należy szczególnie uważać by na bęben maszyny oraz powierzchnię tonera nie dostały się żadne zabrudzenia. Inaczej, jakość druku może się znacznie pogorszyć. Drukarkę jak i toner należy przechowywać w możliwie jak najczystszych warunkach. Zabronione jest dotykanie powierzchni światłoczułych palcami oraz przecieranie ich wszelkimi płynami organicznymi jak na przykład oleje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl