697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Drukarka do punktu ksero

Obecnie coraz więcej małych przedsiębiorstw próbuje swoich sił na rynku poligraficznym. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie małe punkty ksero znajdującego się zazwyczaj w obrębie uczelni wyższych. Ze względu na duże zapotrzebowanie i szybkość w przetwarzaniu oraz druku dokumentów, punkty takie potrzebują specjalistycznego sprzętu w umiarkowanej cenie. Rozwiązaniem są drukarki laserowe, które szybko wydrukują nawet bardzo rozległy dokument zachowując wysoką jakość wydruku. 


Drukarki te działają dzięki tonerom, które zawierają w sobie specjalny proszek rozprowadzany po powierzchni kartki i wyprasowywany na nią przy użyciu dwóch wałków. Punkty ksero często przerabiają około kilku tysięcy stron w miesiącu. Eksploatacja sprzętu wykorzystującego tonery może wydawać się kosztowna. 


Jednak firmy te często zmniejszają koszty użytkowania poprzez używanie zamienników tonerowych oraz regenerowanych tonerów. Postępowanie takie znacznie ułatwia prowadzenie działalności, gdyż zamienniki jak i regenerowane pojemniki zapewniają taką samą jakość wydruku jak oryginalne drogie części. Wybór części uzależniony jest od modelu użytkowanej drukarki. W punktach można spotkać często sprzęty jednej jak i różnych firm. 


Do wysokiej jakości sprzętu zaliczają się między innymi tonery brother zamienniki, do tych tonerów pozwalają na utrzymanie wysokiego standardu drukarskiego. Inną możliwością są zakupywane tonery brother regenerowane, z starych zużytych już tonerów. Możliwości jest wiele. Na rynku pojawia się wiele ogłoszeń jak np: 
tonery lexmark regenerowane 
tonery lexmark zamienniki 
tonery xerox regenerowane 
tonery xerox zamienniki 


Do częstych zakupów zaliczają się tonery Samsung regenerowane jak i tonery Samsung zamienniki. Tonery firmy Samsung, Canon oraz Hp stanowią najpowszechniejszy sprzęt używany w poligrafii. W dobie sprzedaży internetowej stosunkowo łatwym jest znalezienie potrzebnego sprzętu. Dobrym sposobem poszukiwania zamienników jak i tonerów regenerowanych jest przeglądanie ofert na portalach aukcyjnych. Należy sugerować się wynikami do fraz takich jak:
tonery canon regenerowane 
tonery canon zamienniki 
tonery hp zamienniki 
tonery hp regenerowane


Wystarczy wpisać odpowiedni model drukarki, do której poszukujemy części. Pamiętać należy o odpowiednim przechowywaniu jak konserwacji sprzętu. Należy unikać wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które mogą wyniknąć w przypadku własnoręcznej zmiany tonera na nowy. Jeśli nie mamy wprawy w tego typu operacjach należy zgłosić się do specjalistycznego serwisu, który udzieli nam niezbędnych porad lub sam dokona zmiany. Zabrudzenia mogą w niekorzystny sposób wpływać, na jakość wydruków jak i często prowadzić do poważnych uszkodzeń mechanicznych użytkowanego sprzętu. Pamiętać trzeba również o regularnym serwisie sprzętu drukarskiego, dzięki temu możemy odpowiednio wcześniej zniwelować ryzyko powstania uszkodzeń. Transport jak i przechowywanie sprzętu powinno eliminować ryzyko jego uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne jak na przykład upadki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl