697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zakup drukarki do domu

Kupno nowej drukarki mającej sprostać wymogom środowiska domowego nie jest łatwym zadaniem. Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo marek jak i rodzajów drukarek począwszy od starszych modeli drukarek atramentowych na zaawansowanych drukarkach laserowych kończąc. Nowoczesnym rozwiązaniem w dziedzinie drukowania dokumentów jest użytkowanie drukarki laserowej. Wykonuje ona druk za pośrednictwem tonera. Toner jest to pojemnik, w którym umieszczony jest gęsty drobny proszek. Proszek ten nanoszony jest na powierzchnię papieru a następnie zostaje wprasowany na kartkę poprzez przechodzenie między dwoma rozgrzanymi wałkami drukarki. 

Kupno nowej drukarki laserowej nie powinno nadwątlić zbytnio domowego budżetu. Obecnie znaleźć można wiele ofert sprzedaży takiego sprzętu w przystępnej cenie. Jednak problemem mogą okazać się koszty eksploatacji. Często wymiana zużytego tonera na nowy firmowy stanowi duży koszt. Jednak istnieje możliwość regeneracji zużytych tonerów przez ich ponowne napełnienie oraz kupno specjalnych zamienników kompatybilnych z określonymi modelami drukarek. 

W poszukiwaniu zamienników jak i regeneracji warto odnieść się do ofert specjalistycznych serwisów, których lokalizację można znaleźć w lokalnej prasie lub za pośrednictwem Internetu. Bardzo często określone firmy lub punkty posiadają specjalne odnośniki w swojej ofercie jak np. tonery brother zamienniki czy tonery brother regenerowane. Punkty takie zajmują się regeneracją starych tonerów na życzenie klienta lub sprzedają bezpośrednio tonery zamienne lub już zregenerowane. Warto zaznajomić się z ogłoszeniami w działach komputerowych. Frazy, na które powinniśmy zwracać uwagę to: tonery zamienniki, tonery lexmark regenerowane, tonery lexmark zamienniki, tonery xerox regenerowane, tonery xerox zamienniki. Bardzo często dzięki dokonaniu takiego zakupu możemy znacznie obniżyć koszty użytkowania drukarki. Do najpopularniejszych producentów drukarek oraz tonerów nalezą Samsung, Hp oraz Canon, dlatego dobrym pomysłem jest poszukanie w sieci ogłoszeń odnośnie części do poszczególnych modeli. Pierwszym naszym krokiem powinno być sprawdzenie serwisów aukcyjnych wpisując następujące frazy: tonery samsung regenerowane, tonery samsung zamienniki, tonery canon regenerowane, tonery canon zamienniki. tonery hp zamienniki, tonery hp regenerowane. Dodatkowo wpisując model drukarki zwiększymy prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniej części. 

W użytkowaniu drukarki laserowej oraz przy wymianie tonera należy pamiętać by nie zanieczyścić powierzchni światłoczułej. Spowodowanie zabrudzenia może prowadzić do niższej jakości wydruków jak i uszkodzeń mechanicznych. Najczęstszymi rodzajami awarii są te wynikające między innymi z wystawienia powierzchni bębna jak i tonera na płyny pochodzenia organicznego jak oleje, smary itp. Jeśli uważamy, że nie jesteśmy w stanie sami dokonać zmiany tonera lub jego napełnienia należy zwrócić się o pomoc do specjalisty. Nie warto ryzykować uszkodzenia sprzętu. Drukarka laserowa cechuje się dużą wydajnością oraz jakością wydruku. Z pewnością w połączeniu z odpowiednią eksploatacją będzie ona satysfakcjonującym zakupem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl