697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Na co zwrócić uwagę przed zakupem drukarki

Drukarki stanowią dopełnienie niemalże każdego stanowiska pracy. Pozwalają one w szybki i wygodny sposób na wydruk dokumentów bieżących jak i tych przeznaczonych do archiwum. Zarówno firmy jak i odbiorcy prywatni korzystają z nich, na co dzień. Na co w takim razie należy zwracać szczególną uwagę w przypadku chęci dokonania zakupu? W obecnych czasach oferta sprzedażowa firm jest bardzo rozbudowana. Stajemy wobec wyboru całej szerokiej gamy typów i modeli. 


Jednym z najlepszych rozwiązań zakupowych jest nabycie drukarki laserowej. Drukuje ona za pośrednictwem tonera – specjalnego pojemnika wypełnionego proszkiem drukarskim. Proszek ten jest nanoszony, a następnie wprasowywany na powierzchnię kartki. Drukarka laserowa jest bardziej wydajna, szybsza oraz cichsza w działaniu niż jej atramentowy odpowiednik. Stanowi ona doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych firm jak i klientów indywidualnych. Pozwala ona na drukowanie zarówno dokumentów jak i zdjęć w wysokiej jakości. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na dostępność najważniejszych części eksploatacyjnych jak tonery. W celu obniżenia kosztów użytkowania może zakupić odpowiednie zamienniki do określonego modelu drukarki jak i tonerów regenerowany, czyli tych napełnionych na nowo. 


Zapoznanie się z ich dostępnością przed zakupem jest ważnym krokiem, gdyż nie raz koszt nowego oryginalnego tonera może przekraczać początkową cenę samej drukarki. W poszukiwaniach dostępności zamienników powinniśmy posłużyć się między innymi Internetem. Szczególną uwagę należy zwracać na wyniki wyszukiwania przy następujących fraz:
tonery brother zamienniki 
tonery brother regenerowane 
tonery lexmark regenerowane 
tonery lexmark zamienniki 
tonery xerox regenerowane 
tonery xerox zamienniki 


Dobrym pomysłem jest również znalezienia najbliższego punktu serwisowego, gdzie warto zapytać obsługę odnośnie procesu wymiany tonera. Nieumiejętna wymiana może doprowadzić do uszkodzeń mechanicznych. Zabronionym jest dotykanie powierzchni światłoczułych drukarki, gdyż znacznie pogarsza to jakość wydruku. W celu poprawnej konserwacji w pierwszym momencie należy skonsultować się ze sprzedającym oraz z instrukcją obsługi.


Firmy takie jak Samsung, Canon oraz Hp, należą do czołowych producentów sprzętu drukarskiego na rynku. Ich wieloletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość zakupywanego sprzętu. Jednak w ich wypadku również należy zwrócić uwagę odnośnie dostępności zamienników oraz tonerów regenerowanych. W poszukiwaniach należy musowo uwzględnić następujące frazy:
tonery samsung regenerowane 
tonery samsung zamienniki 
tonery canon regenerowane 
tonery canon zamienniki 
tonery hp zamienniki 
tonery hp regenerowane


Znając dostępność akcesoriów zastępczych oraz parametry drukarki możemy śmiało przystąpić do zakupu. Drukarka laserowa z pewnością okaże się dobrym zakupem oraz zwróci zainwestowane w nią środki w niedługim okresie czasu. Z pewnością będziemy zadowoleni z jakości zarówno zdjęć jak i dokumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl