697-301-691
663-221-727
   arialskc@gmail.com

 

Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Drukarka laserowa regeneracja i jej wyższość nad atramentową

Jak wiadomo, w drukarce laserowej, co pewien czas trzeba wymienić, a właściwie dosypać proszku, czyli odpowiedni toner. Żeby jednak sprzęt działał dobrze przez wiele lat, pamiętajmy również o częstej regeneracji kasety i rzadkiej, ale systematycznej regeneracji innych części drukarki. W zależności od okresu eksploatacji wskazane jest wymienianie lub konserwacja pewnych elementów. Jeśli druk jest prawidłowy, papier się nie blokuje i wszystko działa sprawnie, to przeważnie dopiero po wykonaniu 50 000 stron mono, trzeba zadbać o rolkę transmisyjną, zbierającą, a także o cały zespół utrwalający i transmisyjny. 

Zakup nowego materiału jest dość kosztowne, dlatego najlepiej wszystkie części poddać regeneracji. Tego typu działaniem zajmuje się wiele firm, więc bez problemów można szybko i sprawnie doprowadzić drukarkę do prawidłowego funkcjonowania. 

Zwłaszcza przy transporcie kasety, trzeba zwracać szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia, naświetlenie, nagrzanie, czy wilgotność. Zawsze przewozimy ją w pozycji poziomej, identycznie jak jest umieszczana w drukarce. Najlepiej otoczyć ją folią bombelkową, aby była jak najmniej poddana działaniom na wszelkiego rodzaju wstrząsy. Nie wolno kłaść niczego na elementy transportujące do regeneracji, rzucać nimi, wstrząsać ani dotykać miejsca światłoprzewodzącego w bębnie. 

Przy zachowaniu ostrożności, bezproblemowo dostarczymy go do firmy zajmującej się regeneracją i konserwacją drukarek i ich części. Fachowo wykonane przywrócenie wszystkich elementów do porządku, spowoduje, że nasz sprzęt będzie działał bez zastrzeżeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl