Alternatywą, by drukowanie stało się jeszcze tańsze jest samodzielne uzupełnianie tuszu w zasobniku lub najczęściej samym cartridge’u. W naszej ofercie znajdują się zestawy do napełniania tuszów drukarek atramentowych w formie kompletnego zestawu. Posiadają one dokładną instrukcję obsługi, tak by proces ten przebiegał szybko i sprawnie.

Od nadmiaru głowa nie boli

Mamy do wyboru rozwiązania domowe o mniejszych pojemnościach, które wystarczają do kilkukrotnego uzupełnienia. Dla przedsiębiorców lub osób fizycznych , które intensywnie wykorzystują drukarkę w swojej pracy mamy pojemniki z zamiennym tuszem (o pojemnościach od 250 ml do 1000 ml dla pojedynczego koloru). Koszt opakowania z tuszem barwnikowym w przeliczeniu na jedną stronę jest najtańszym rozwiązaniem dla drukarek atramentowym. Stanowi to najlepsze wyjście dla tych osób, dla których najistotniejszym kryterium wyboru jest cena.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

W ofercie posiadamy również specjalistyczne płyny do udrażniania głowic drukarek atramentowych. Warto stosować je wówczas, gdy w wyniku zastoju lub innych awarii jakość wydruków ulegnie pogorszeniu lub co gorsza drukarka będzie wypuszczała tylko puste kartki. Oznaczać to może, iż głowica naszej drukarki lub cartridge’a jest zaschnięta. Oferowane przez nas preparaty wspomogą w udrożnieniu głowic i przywrócą pełną funkcjonalność drukarki. Rozwiązanie to może nas uchronić przed zakupem nowego cartridge’a lub nawet całego urządzenia.

Posiadamy zbiorcze opakowania o różnych pojemnościach w zależności od zapotrzebowania. Dostępne są produkty począwszy od małych opakowań o pojemności 100 ml aż do dużych butli 5 L. Częsta eksploatacja urządzeń drukujących również może się przyczynić do chwilowych niedomagań głowicy, dlatego w takich sytuacjach niezbędny może okazać się oferowany przez nas płyn. Szczególnie zaleca się jego wybór osobom, które samodzielnie uzupełniają cartridge nowym tuszem. Dlatego warto mieć pod ręką taki zestaw.

Błyskawiczna dostawa

Aby zmaksymalizować satysfakcję swoich klientów, gwarantujemy błyskawiczny czas realizacji zamówienia, który nie powinien przekroczyć 24 godzin. Dzięki temu na pewno wydrukujesz ważne dokumenty na czas!

Zestaw do napełniania BLACK Zestaw do napełniania BLACK
Producent: quantec
Cena: 17,90 zł (netto: 14,55 zł )
zobacz więcej
Zestaw do napełniania COLOR Zestaw do napełniania COLOR
Producent: quantec
Cena: 17,90 zł (netto: 14,55 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

xMamy dla Ciebie kod rabatowy -5%

Kod rabatowy: EXIT1

zapisz się

do newslettera !

Sklep internetowy Shoper.pl